Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

ANO, JSME LISOVNA PLASTŮ, ALE...

Děláme věci JINAK

Jsme stále česká rodinná firma. Od našeho založení v roce 1992 věci děláme po svém, jinak, než je běžnou praxí v našem oboru. Nebojíme se jít i proti proudu. Nese to svoje pozitivní výsledky a této cestě věříme. Na této stránce Vás provedeme vším, co děláme a proč to děláme jinak než ostatní.

ZAČÍNÁ TO VÝVOJEM

Vývoj plastových výrobků

Máme tým vlastních konstruktérů. Jsou to kmenoví zaměstnanci a někteří u nás pracují i dvacet let. Sázíme také na mladé absolventy. Pracujeme na nejmodernějších platformách, do kterých investujeme v souladu s trendy a s legislativou. Naši konstruktéři pracují nejen v konstrukčních systémech a svých kancelářích, ale díky vlastní lisovně si mohou svoje návrhy ověřovat v praxi a sdílet i praktické zkušenosti s kolegy z výroby.
Tento „MIX“ výrazně urychluje vývoj kvalitních výrobků. Naši zákazníci čerpají naše zkušenosti.

Vývoj plastových výrobků
NIŽŠÍ NÁKLADY A RYCHLEJŠÍ OPTIMALIZACE VÝROBKŮ

Vývoj a výroba prototypových dílů

Zhmotňujeme našim zákazníkům jejich představy – téměř okamžitě. Na základě dat jsme schopni vyrobit i funkční prototypy, na kterých si můžete vyzkoušet jejich funkčnost a použitelnost. Tím urychlujeme optimalizaci výrobků a snižujeme náklady. V rámci naší firmy máme speciální 3D tiskárnu, kde toto realizujeme. Téměř okamžitě. Pro naše potřeby a pro naše zákazníky. Děláme to jinak.

Více na: www.3Dtisk-jinak.cz
NIŽŠÍ NÁKLADY A RYCHLEJŠÍ OPTIMALIZACE VÝROBKŮ
VSTŘIKOVACÍ FORMY? UMÍME, VYRÁBÍME

Výroba vstřikovacích forem

Po určité době, co jsme lisovali, jsme zjistili, že abychom dokázali správně zabezpečit lisování plastových výrobků, musíme mít skvěle zabezpečeny i nástroje. A proto jsme si v roce 2005 založili vlastní nástrojárnu.

V rámci naší nástrojárny máme tým odborníků, kteří jsou schopni optimálně navrhnout nástroje pro správné lisování plastů. Vyrábíme nejen nástroje pro lisování, ale díky zkušenostem již několik let navrhujeme i kontrolní a automatizační řešení. Naše nástrojárna šetří náklady nám i našim zákazníkům. Jak? Děláme to JINAK.

Více na: www.nastrojarnajinak.cz
Bohaté zkušenosti s výrobou forem

Od roku 2005 jsme vyrobili více než 800 forem (a stále toto číslo roste). Vyrábíme různé druhy forem, od malých forem s váhou cca 500 Kg až po velké formy nad 3,5 tuny.

Důsledná kontrola kvality forem

V rámci nástrojárny máme speciální 3D laboratoř uzpůsobenou pro měření kovových forem v průběhu celé výroby.

Zařízení pro kontroly kompletace a procesů

V nástrojárně vyrábíme také kontrolní a kompletační přípravky. Snižujeme tím náklady

Nasazujeme automatické robotizované systémy

I v rámci nástrojárny a výroby forem lze automatizovat. Přesvědčili jsme se sami o tom před několika lety a nyní již čím dál více používáme roboty při obrábění forem. Snižujeme tím náklady a urychlujeme výrobu forem.

NAŠE HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ

Lisování plastů

Jádrem našeho podnikání je vstřikování plastů. Každoročně výrazně investujeme jak do obměny strojového parku, tak i do automatizace a nových trendů. Aktuálně provozujeme lisovací kapacity od 40 do 1 100 tun a máme 41 vstřikovacích lisů. Preferujeme evropské výrobce strojů se zaměřením na snižování energetické náročnosti.

Lisování plastů
U 3D MĚŘENÍ POUŽÍVÁME AUTOMATIZACI

3D měrové středisko

Je nezbytné pro kontrolu naší výroby. Nespokojujeme se se zaběhnutými standardy. Tvoříme trendy i v této oblasti. I zde to děláme JINAK.

3D měrové středisko
EFEKTIVITA U NÁS HRAJE PRVNÍ HOUSLE

Automatizace a robotizace

Vycházíme z praxe a zkušeností. Po mnoha letech praxe jsme vytvořili interní tým, jehož členové (kmenoví zaměstnanci), vymýšlejí a navrhují další projekty optimalizace našich výrobních procesů. Masivně investujeme do této oblasti a výrazně se nám to vrací.

EFEKTIVITA U NÁS HRAJE PRVNÍ HOUSLE
KONTINUÁLNÍ KONTROLA

Optická kontrola výroby pomocí umělé inteligence (AI)

Při výrobě stále zdokonalujeme naše kontrolní, automatizované postupy. Jedním z odvětví je i automatická optická kontrola. Dříve jsme používali různé generace optických senzorů s různými možnostmi a přesností. Nyní ke kontrole využíváme umělou inteligenci, která je schopná odhalit jakékoliv výrobní vady, defekty a i ty nejmenší nepřesnosti.

(videoukázka předchozí 2.generace optické kontroly dílů zde)

KONTINUÁLNÍ KONTROLA
ZAJIŠTĚNÍ STABILITY VÝROBY

Důsledná údržba forem

Víme jak důležité je mít STÁLE  kvalitní nástroje (formy, přípravky, automatizační stanice). Děláme proto pravidelnou profylaktickou údržbu. Naši zkušení a odborně vyškolení nástrojaři ji pravidelně zajišťují. Jak svým umem a zkušenostmi, tak také mají k dispozici speciální technologie (suchý led, ultrazvukové čištění, …), a také speciální informační systém, který nám tuto údržbu dlouhodobě řídí, monitoruje a plánuje. Více naleznete ve videu přímo „z terénu“, které ukazuje, že i toto Děláme JINAK.

ZAJIŠTĚNÍ STABILITY VÝROBY
Skladová politika… I tu děláme jinak

Sklady obalů a hotových výrobků

Sklady materiálů

Sklady materiálů

Dostatek zásob materiálu nám umožňuje vyrábět, i když v dodavatelském řetězci dojde k přerušení dodávek materiálu. Abychom neohrozili naše zákazníky, nakupujeme velké zásoby materiálu a to i na několik měsíců. Naším cílem je být spolehlivým partnerem v každé době.

Sklady obalů

Sklady obalů

Obaly před zahájením výroby skladujeme ve vytápěných skladech co nejblíže výroby. Běžná praxe v našem oboru je skladování obalů kdekoliv venku. Díky tomu se do nich mohou dostat nečistoty nebo mohou být od sněhu a mokré. V našich skladech jsou obaly v teple a suchu. Tím je zajištěna celková kvalita dodávek.

Sklady hotových výrobků

Sklady hotových výrobků

Dostatečnou zásobu výrobků máme ve vlastních skladech, abychom byli schopni kdykoliv zabezpečit dodávky k našim zákazníkům. Používáme WMS, pojízdné regály, řízené zaskladňování i vyskladňování. Pro zajištění bezpečnosti a schopnosti dodávek výrobků máme skladové zásoby hotových výrobků průměrně na 2 týdny.

NEPLÝTVÁME…

Recyklace a udržitelnost

Recyklujeme, třídíme. Tím snižujeme nejen náklady, ale i celkovou uhlíkovou stopu naší společnosti. Splňujeme také veškeré ekologické normy nastavené Evropskou Unií.

V rámci projektu KASKO EKO jdeme ještě dále. Více zde.

 

Sklady hotových výrobků
I ŠKOLENÍ DĚLÁME JINAK...

Školení našich pracovníků

Vytvořili jsme si vlastní systém školení. Pro lepší pochopení místo popisů vytváříme názorná videa. Vymýšlíme, točíme a upravujeme si je sami. „Herci“ jsou naši kmenoví zaměstnanci.

I ŠKOLENÍ DĚLÁME JINAK...
NAŠE ZÁSADY

Tři zlatá pravidla společnosti KASKO

Pří rozhodování, jakým směrem se bude naše společnost ubírat a do čeho budeme investovat, se řídíme třemi zlatými pravidly:

1
Zaměstnanci nikdy nesmí výplatu dostat pozdě
2
Každá faktura musí být zaplacena ve splatnosti
3
Kupujeme jen to, na co máme. Vše financujeme z vlastních zdrojů
Z pohledu vlastních bohatých zkušeností, ať v českých nebo zahraničních firmách mohu srovnávat, jak v rámci oboru automotive, tak i v jiných oborech průmyslu a obchodu. Nejen srovnávat, ale také obohacovat naše směřování. Když to vše kriticky posoudím, tak se nebojím otevřeně tvrdit: "My to skutečně děláme JINAK. Přesvědčte se o tom sami. Návštěvou, spoluprací, rozhovorem, … zveme Vás."
Výkonný ředitel
Ing. Petr Valda
Výkonný ředitel
ZAUJALA VÁS NAŠE PRÁCE?

Neváhejte nás kontaktovat!

Zanechte nám kontakt a my se Vám rádi ozveme zpět

Kontaktní formulář
Změnit jazyk
Česky English