Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

NÁSTROJÁRNA

Pro kvalitní vstřikování plastů je nutné mít kvalitní nástroje

Každá lisovna plastů potřebuje kvalitní nástroje – formy. A nejen nástroje, ale i další servis, know how, vývoj a stroje.

KASKO NÁSTROJÁRNA

V roce 2005 jsme založili sesterskou firmu KASKO - Formy s.r.o.

Tím, jak jsme rostli v oblasti lisování plastů, se naše nároky na nástroje a jejich optimalizaci, konstrukci a výrobu zvyšovaly. Nechtěli jsme (a z našeho pohledu to takto již nešlo) toto realizovat s nějakým externím partnerem. Chtěli jsme (a stále chceme) být spolehlivým partnerem pro naše zákazníky. Abychom mohli toto vše dlouhodobě a kvalitně zabezpečit, rozhodli jsme se založit v roce 2005 vlastní nástrojárnu. Mít vlastní nástrojárnu v rámci jednoho areálu společně s lisovnou plastů je velkou výhodou zejména z pohledu komplexnosti a flexibility námi nabízených služeb.

ZAČÁTEK PROCESU

Konstrukce forem

Naši konstruktéři, kteří jsou našimi zaměstnanci a pracují na nejmodernějších stanicích a SW mají na čem stavět. Již jsme vyrobili více než 800 forem. Zkušenosti z této tradice vnášíme i do řešení nových forem. Využíváme nové trendy a můžeme si je i ověřovat v naší lisovně plastů „in natura“. Je to důležitá okolnost při konstrukci formy.

Konstrukce forem
ZROZENÍ FORMY

Výroba forem

Po konstrukci, analýzách a SW simulací naši programátoři připraví programy pro obráběcí centra a technologové na základě dokumentace optimalizují celou výrobu včetně finálního sestavení. Nástrojaři skládají samotnou formu a ručně dolaďují vše tak, aby to byl v rámci výroby koncert. Při optimalizačních smyčkách, které realizujeme v naší lisovně spolupracuje odborný tým. Jeho členy jsou manager projektu,konstruktér, technolog a nástrojař. Společně optimalizují formu tak, aby byla pro lisování a předání do sériové výroby co nejdříve a optimálně vyrobena. Tyto optimalizační smyčky, které realizujeme „doma“ jsou rychlé a tím zkracují dobu projektu. Výsledný efekt se projeví v kvalitě a rychlosti výroby formy.

Výroba forem
HW, SW A HLAVNĚ LIDÉ

Technologické vybavení

Naše nástrojárna je komplexně vybavena pro výrobu forem. I zde sázíme na moderní stroje, automatizaci, robotizaci a hlavně odborníky. Naši kmenoví zaměstnanci obsluhují CNC stroje, hloubičky a drátové řezačky. Navíc máme i „malé vychytávky“ jako například popis částí forem laserem …. Děláme i toto JINAK

HW, SW A HLAVNĚ LIDÉ

Chcete se dozvědět více?

Navštivte stránku Nástrojárna JINAK
ZAUJALA VÁS NAŠE PRÁCE?

Neváhejte nás kontaktovat!

Zanechte nám kontakt a my se Vám rádi ozveme zpět

Kontaktní formulář
Změnit jazyk
Česky English